בניין מועצה אזורית מטה יהודה, ניידת משטרה (צילומים: Ranbar-מתוך ויקיפדיה, דוברות המשטרה)
בניין מועצה אזורית מטה יהודה, ניידת משטרה (צילומים: Ranbar-מתוך ויקיפדיה, דוברות המשטרה)

גובשה אמנת שיתוף פעולה בין מועצת מטה יהודה למשטרת ישראל

מטרת שיתוף הפעולה – איחוד כוחות למניעת אלימות והתנהגויות סיכון בקרב בני הנוער ביישובי המועצה. על הפרק: הקמת סיירות הורים ואיתור בני נוער בסיכון

פורסם בתאריך: 22.6.20 17:07

הרשות לביטחון קהילתי במועצה ומשטרת מטה יהודה סיכמו על שיתוף פעולה במטרה למנוע אלימות והתנהגויות סיכון בקרב בני הנוער מיישובי המועצה האזורית מטה יהודה.

הרעיון ליצור אמנת שיתוף פעולה נוצר במסגרת פגישות בין מנהל הרשות לביטחון קהילתי במועצה האזורית שניר פירו לבין סגן מפקד תחנת מטה יהודה רפ"ק חנן חזיזה, שמוסר: "יחד נוביל את יישובי מטה יהודה למקום טוב יותר".


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


במועצת מטה יהודה מספרים כי "האמנה מתייחסת להמשך היעדים המשותפים פרויקט "משושה" המארגן הרצאות מניעה בבתי הספר. במסגרת שיתוף הפעולה בין המועצה לבין המשטרה, יתווספו גם הרצאות מניעה ביישובים בשעות אחר הצהריים. כמו כן, יוקמו ויוכשרו סיירות הורים ועבודות איתור בני נוער בסיכון בשעות הלילה, אשר יופעלו על ידי קציני משטרת מטה יהודה ועל ידי עובדי הרשות לביטחון קהילתי".

רכזת המניעה של "הרשות לביטחון קהילתי" שירלי ציון, האחראית על העברת הסדנאות ביישובים מציינת כי "מתחילת 2020 בוצעו עשרות הרצאות ע"י המשטרה ו"הרשות לביטחון קהילתי" ולקראת הקיץ מתוכננות פעילויות נוספות. העבודה עם מחלקות הנוער של משטרת מטה יהודה ומשטרת הראל (מבשרת) היא דוגמה לכך שיש לנו משטרה קהילתית שבנוסף ליכולות האכיפה שלה היא גם מחנכת".

רפ"ק חזיזה מברך על הפגישות ועל הסכם שיתוף הפעולה, שבמסגרתו גם הוצבו יעדים ברורים ומוגדרים לפעילות המשותפת. רפ"ק חזיזה אומר כי "הקשר עם המועצה חשוב נו ביותר. המניעה בקרב בני הנוער חשובה ביותר יחד עם תחום האכיפה".


תגיות:

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות