כיתה ריקה, פראמדיק של מד"א עם בדיקות קורונה (צילומים: רינת אברג'יל, תיעוד מבצעי מד"א)
כיתה ריקה, פראמדיק של מד"א עם בדיקות קורונה (צילומים: רינת אברג'יל, תיעוד מבצעי מד"א)

בהוראת משרד החינוך: בית הספר הר טוב צרעה ייסגר עד ה-10.6

לאור הנחיית שר החינוך כי בכל מוסד שבו יימצא חולה קורונה ייסגר, בית הספר הר טוב, שבו התגלתה תלמידת כיתה' א', כנשאית של הנגיף, יסגור את שעריו. אתמול נערכו בדיקות קורונה ל-100 תלמידים ואנשי צוות

פורסם בתאריך: 3.6.20 08:20

בית הספר הר טוב בצרעה ייסגר עד ליום ה-10.6, זאת בהתאם להנחיות החדשות של שר החינוך יואב גלנט. כזכור, השר גלנט קיבל אתמול (שלישי) את ההחלטה לפי כל מוסד חינוכי שבו יימצא חולה קורונה מאומת ייסגר לתקופה של שבועיים.

בבית הספר הר טוב, כפי שכבר פורסם ב"כל העיר בית שמש", התגלתה ביום ראשון בלילה תלמידת כיתה א' כחולה בקורונה. עוד באותו הלילה קיבלו תלמידי כיתתה ואנשי הצוות שלימדו אותה הוראה להיכנס לבידוד למשך 14 יום – עד ה-10.6.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


במכתב שנשלח להורי בית הספר נכתב כי "ביממה האחרונה התבצעו כ-100 בדיקות קורונה בקרב תלמידי ומורי בית הספר אשר היו במגע ישיר עם תלמידה שנמצאה חיובית לקורונה. תוצאות הבדיקות צפויות להתקבל ב-48 השעות הקרובות. נבדקים שבאו במגע עם הנשאית החיובית וקיבלו תוצאה שלילית בבדיקה, חייבים להשלים את תקופת הבידוד כפי שהוגדרה על ידי משרד הבריאות".

עוד מצוין במכתב, שעליו חתומים מנהלת בית הספר דנה צבטלר וראש מינהל חינוך במועצת מטה יהודה ניב בר גיורא, כי "ראש המועצה האזורית מטה יהודה ניב ויזל פועל מול גורמים בכירים במשרדי הבריאות והחינוך בכדי לאפשר בדיקות לכל התלמידים והצוות החינוכי בבית הספר היסודי הר טוב באופן מיידי, בכדי למנוע מעגלי הדבקה נוספים. המועצה פועלת מול הגורמים הרלוונטים בכדי לפתוח מתחם בדיקות בשטחה, תוך תאום מול בית הספר אשר יהיה אחראי להודיע להורים ולתזמן את הנבדקים".

כמו כן, להורים נמסר כי "עם קבלת תוצאות כל הבדיקות, יוחלט האם ניתן לחזור ללימודים לפני ה-10.6. המועצה פועלת לאפשר שגרה תוך שמירה על בריאות הציבור בכפוף להנחיות משרדי הממשלה".


תגובות

אין תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות