כיתה ריקה, פראמדיק של מד"א עם בדיקות קורונה (צילומים: רינת אברג'יל, תיעוד מבצעי מד"א)
כיתה ריקה, פראמדיק של מד"א עם בדיקות קורונה (צילומים: רינת אברג'יל, תיעוד מבצעי מד"א)

חשש מהתפרצות קורונה בבית הספר הר טוב צרעה: למעלה מ-30 תלמידים ואנשי צוות הוכנסו לבידוד

תלמידה בכיתה א'-3 בבית הספר אובחנה כחולה בקורונה, תלמידי כיתתה ואנשי הצוות שבאו איתה במגע התבקשו להיכנס לבידוד עד ל-10.6

פורסם בתאריך: 1.6.20 09:35

תלמידת כיתה א' בבית הספר הר טוב צרעה אובחנה במהלך הלילה כחולה בקורונה. הבוקר התבקשו תלמידי כיתה א'-3, שבה לומדת הילדה, ואנשי הצוות שמלווים את הכיתה להיכנס לבידוד עד ל-10.6.

ל"כל העיר" נודע כי התלמידה לא היתה בבית הספר בימים האחרונים, ואתמול התקבלה תוצאת הבדיקה ועל כן הוחלט לשלוח את חבריה לכיתה ואת אנשי הצוות לבידוד. יצוין כי הלימודים בבית הספר – הן ביסודי והן בתיכון – נמשכים כסדרם.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


במועצה האזורית מטה יהודה עדכנו הבוקר את תושבי המועצה בעניין. בעדכון נכתב כי "אתמול בלילה התברר כי ילדה הלומדת בכיתה א'-3 בבית הספר הר-טוב נמצאה חיובית בבדיקת קורונה. לאור עובדה זו, ובהנחיית משרד הבריאות, הוחלט שכיתה א'-3 מבית הספר הר-טוב, מספר מורות וסייעות ייכנסו לבידוד לאלתר. הלימודים בבית הספר היסודי והתיכון הר-טוב ימשיכו להתקיים כסדרם".

כמו כן, מהמועצה נמסר כי "מינהל החינוך במטה יהודה נמצא בקשר רציף עם מנהלי בתי הספר ומספק דיווחים שוטפים בזמן אמת אודות כל מקרה שבו ידווח תלמיד או איש צוות שנמצא חיובי כנשא או חולה בבדיקת נגיף הקורונה. בהתאם לכך, המועצה פועלת במהירות על מנת להוציא לפועל את הנחיות משרד החינוך ומשרד הבריאות. הורים מודאגים המעוניינים לבחון אם ילדיהם נדבקו בנגיף מוזמנים לפנות לקופות החולים הכלליות בהם הם מבוטחים ולבקש בדיקות".

יש לציין כי על פי נתוני משרד הבריאות, בית הספר הר טוב צרעה הוא היחיד באזור מטה יהודה ובית שמש שבו נדבק תלמיד בקורונה. ההתפרצות הגדולה ביותר, כפי שפורסם, היא בירושלים – בעיקר בתיכון הגמנסיה העברית – אבל לא רק. מוקדים נוספים הם בבית ים, בחולון וביישוב חורה שבנגב.


תגובות

אין תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות