בית שמש, הלוגו של רשת החינוך 'עתיד' (צילומים: s.t)
בית שמש, הלוגו של רשת החינוך 'עתיד' (צילומים: s.t)

ה'עתיד' כבר כאן: רשת חינוך עתיד תנהל את תיכון 'שחר' לבנות ו'דביר' לבנים

החל משנת הלימודים הבאה, תשפ"א, תנהל רשת 'עתיד' את שני התיכונים במקום רשת 'אמי"ת'. ראש העיר בלוך - "התחדשות מרגשת". הצוותים החינוכיים של בתי הספר יישארו בתפקידם

פורסם בתאריך: 2.6.20 06:19

רשת החינוך 'עתיד' זכתה במכרז להפעלת שני תיכונים בבית שמש, והיא תחליף בניהול בתי הספר את רשת 'אמי"ת'. מדובר בבתי הספר התיכוניים 'שחר' לבנות ו'דביר' לבנים.

מעיריית בית שמש נמסר כי "השבוע הושלם הליך מכרזי ארוך להפעלת התיכונים, בסופו המליצה ועדת המכרזים לראש העיר עליזה בלוך לבחור ברשת 'עתיד' להפעיל את בתי הספר התיכוניים 'שחר' לבנות ו'דביר' לבנים בבית שמש החל שנת תשפ"א".


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


בעירייה מוסיפים ומציינים כי רשת 'עתיד' בשיתוף פעולה יחד עם מינהל החינוך העל יסודי בעיר תשים דגש על אהבת התורה, אהבת האדם, אהבת הארץ העם והמדינה ותקדם שמירה על אורח חיים צביוני דתי, במקביל למצוינות חינוכית-לימודית-מדעית, הישגים לימודיים גבוהים וחיבור לאקדמיה תוך העמקת ערכים ציוניים, יהודיים, דמוקרטיים וחברתיים. בנוסף תעודד רשת 'עתיד' בבתי הספר חדשנות, יזמות, קידום תהליכי הוראה חדשניים ופיתוח מקצועי לצוותי ההוראה".

ראש העיר בלוך מוסיפה ואומרת: "התחדשות מרגשת בחינוך העל יסודי בעיר. החינוך בבית שמש עובר שינוי. אני מבקשת להודות לרשת 'אמי"ת' על הפעלת מוסדות חינוך בעיר במשך יובל שנים. עשייתם החינוכית נוכחת בעיר ונטיעותיהם החינוכיות יפארו את בית שמש לשנים רבות. רשת 'אמי"ת' אינה עוזבת את בית שמש והיא תמשיך להוביל את אולפנת "נגה" בעיר. בית שמש מקדמת בברכה את רשת 'עתיד'. סוגיית הצלחת החינוך בבית שמש היא שליחות אסטרטגית עבורי ואין לי ספק בהצלחת רשת 'עתיד'. התרשמתי כי רשת 'עתיד' מאמינה ומתחברת לחזון החינוכי של העיר ותהיה שותפה לתהליכים שאנו מובילים להבטחת עתיד טוב יותר לבני הנוער שלנו".

מנכ"ל 'עתיד' אייל קרמר: "אנו גאים על זכייתנו במכרז להפעלת 2 תיכונים בעיר בית שמש וניגשים למשימה החשובה הזו ביראת כבוד. אנו מלאי הערכה לעבודה רבת השנים שביצעה רשת 'אמי"ת' בבתי הספר בעיר ומאמינים שהמשך שתוף הפעולה הצמוד בין הצוותים המקצועיים שלנו והצוות המקצועי במינהל החינוך של העירייה יקדמו את דור העתיד של בית שמש להישגים משמעותיים. צוותי החינוך והמנהלה בבתי הספר הם הכוח המניע להצלחת בני הנוער ומתוך כך נדאג כבר בימים הקרובים לעמוד בכל ההתחייבות שלנו ולהעביר אלינו את כלל העובדים עם כל התנאים שלהם על כל המשתמע מכך".

מרשת עתיד נמסר: "רשת בתי הספר 'עתיד' הינה הרשת המובילה כיום בישראל, על פי נתוני משרד החינוך, ביו היתר בהובלת תלמידים לקבלת תעודת בגרות איכותית ומצטיינת. הרשת מפעילה כיום 51 מוסדות חינוך ב-34 רשויות ובפריסה ארצית רחבה".


תגיות:

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות