בניין מועצה אזורית מטה יהודה, דגימות קורונה (צילומים: Ranbar-מתוך ויקיפדיה, תיעוד מבצעי מד"א)
(צילומים: Ranbar-מתוך ויקיפדיה, תיעוד מבצעי מד"א)

החשש מגל שני: במטה יהודה ממשיכים במאבק נגד הקורונה

לאור העלייה בתחלואת הקורונה, יוצאת המועצה בקריאה חד משמעית לתושבים – שמרו על ההנחיות וחבשו מסכות. "מבקשים שיתוף פעולה"

פורסם בתאריך: 3.7.20 07:49

מספר הנדבקים החדשים בנגיף הקורונה ממשיך לטפס, כאשר בשבוע האחרון נרשמו מעל ל-700 חולים חדשים מדי יום, מספרים שמתקרבים לימי השיא של התפרצות הקורונה אי שם בחודש אפריל.

בעקבות העלייה בתחלואה, במועצה האזורית מטה יהודה קוראים ומתריעים בפני התושבים על הסכנות הכרוכות באי חבישת מסכה ובאי שמירה על ההוראות. במועצה שבים ומחדדים את ההנחיות והמגבלות שהוטלו על ידי הממשלה.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


כידוע, בשבוע האחרון שבה הממשלה והטילה מחדש מגבלות על הציבור. לאחר החלטת קבינט הקורונה המועצה יצאה בקריאה לשיתוף פעולה מצד תושבי האזור על מנת למנוע את סימון המועצה בתור "שטח אדום" וביקשה לחזור ולהקפיד על ההנחיות, קלות כבחמורות. המועצה תמשיך כמובן לעדכן בהתפתחויות ומבקשת בכל לשון של בקשה להקפיד על ההנחיות כולן למען בריאות תושבי הסביבה.

ראש המועצה האזורית מטה יהודה ניב ויזל: "אנחנו נמצאים בעיצומו של הגל השני של נגיף הקורונה. לצערנו, המאמצים הלאומיים שהופעלו על מנת להאט את קצב ההדבקה לא החזיקו מעמד ועל כן אנו מאולצים לקחת צעדים משמעותיים אחורה. אנו מבקשים את שיתוף הפעולה של התושבים בזמן זה על מנת לשמור על מטה יהודה בריאה ובכדי שנוכל למנוע את התפשטות הנגיף באזורנו".

כידוע, כפי שפורסם ב"כל העיר בית שמש", בחודש האחרון עלה חשש גדול מפני התפרצות גדולה של קורונה במסוסדות החינוך במטה יהודה. לא פחות מ-5 בתי ספר נסגרו לאחר שהתגלו בהם תלמידים או אנשי צוות חולים, מאות נשלחו לבידוד והתלמידים חזרו למתכונת של למידה מרחוק למשך מספר ימים.

תגיות:

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות