מתחם בדיקות הקורונה במטה יהודה (צילום: מועצת מטה יהודה)
מתחם בדיקות קורונה במטה יהודה (צילום: מועצת מטה יהודה)

החשש מהתפרצות קורונה בבית הספר הר טוב: נפתחה עמדת בדיקות מיוחדת

לאחר שהתגלה כי תלמידת כיתה א' בבית הספר חלתה בנגיף, מועצת מטה יהודה פתחה בשיתוף קופות החולים עמדת בדיקות במתחם התחבורה של המועצה

פורסם בתאריך: 2.6.20 17:06

יממה לאחר שהתגלה כי אחת התלמידות בבית הספר הר טוב בצרעה חולה בקורונה, מועצת מטה יהודה פתחה היום (שלישי) עמדת דרייב אין לבדיקות קורונה עבור תלמידי בית הספר שנשלחו לבידוד.

ממועצת מטה יהודה נמסר כי "הבוקר הוקם אוהל מיוחד לביצוע בדיקות לקורונה במתחם התחבורה של המועצה האזורית מטה יהודה. העמדה נפתחה על מנת לבצע בדיקות לתלמידי בית הספר הר-טובף לאחר שנמצאה תלמידה חולת קורונה. העמדה נפתחה בשיתוף פעולה עם קופות החולים וגורמי המועצה".

יש לציין כי בסך הכל נבדקו במהלך היום 45 תלמידים ואנשי צוות מבית הספר. מדובר על חבריה לכיתה של התלמידה שנדבקה בקורונה. במועצת מטה יהודה מציינים כי פרט לכיתה שנשלחה לבידוד, הלימודים בבית הספר התקיימו כסדרם. אחוזי הנוכחות היו נמוכים מעט, כשבסך הכל הגיעו לבית הספר 90 תלמידים.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


כזכור, כפי שפורסם אתמול ב"כל העיר בית שמש", תלמידת כיתה א' בבית הספר הר טוב צרעה אובחנה במהלך הלילה כחולה בקורונה. תלמידי כיתה א'-3, שבה לומדת הילדה, ואנשי הצוות שמלווים את הכיתה הוכנסו לבידוד עד ל-10.6.

במועצה האזורית מטה יהודה עדכנו את תושבי המועצה בעניין. בעדכון נכתב כי "אתמול בלילה התברר כי ילדה הלומדת בכיתה א'-3 בבית הספר הר-טוב נמצאה חיובית בבדיקת קורונה. לאור עובדה זו, ובהנחיית משרד הבריאות, הוחלט שכיתה א'-3 מבית הספר הר-טוב, מספר מורות וסייעות ייכנסו לבידוד לאלתר. הלימודים בבית הספר היסודי והתיכון הר-טוב ימשיכו להתקיים כסדרם".

כמו כן, מהמועצה נמסר כי "מינהל החינוך במטה יהודה נמצא בקשר רציף עם מנהלי בתי הספר ומספק דיווחים שוטפים בזמן אמת אודות כל מקרה שבו ידווח תלמיד או איש צוות שנמצא חיובי כנשא או חולה בבדיקת נגיף הקורונה. בהתאם לכך, המועצה פועלת במהירות על מנת להוציא לפועל את הנחיות משרד החינוך ומשרד הבריאות. הורים מודאגים המעוניינים לבחון אם ילדיהם נדבקו בנגיף מוזמנים לפנות לקופות החולים הכלליות בהם הם מבוטחים ולבקש בדיקות".

תגובות

אין תגובות

תגיות:

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות