בניין המועצה האזורית מטה יהודה (צילום: Ranbar-מתוך ויקיפדיה)
בניין המועצה האזורית מטה יהודה (צילום: Ranbar-מתוך ויקיפדיה)

קצת אוויר לנשימה: פטור מארנונה לשלושה חודשים לבעלי העסקים במטה יהודה

בהתאם להנחיות משרד הפנים, בעלי העסקים במטה יהודה יזוכו על תשלום הארנונה של חודשים מרץ אפריל בשובר הקרוב. גזבר המועצה משה אוחיון: "יקל על בעלי העסקים אשר קורסים תחת הנטל הכבד"

פורסם בתאריך: 26.4.20 11:37

בעלי העסקים במועצת מטה יהודה יקבלו בימים הקרובים זיכוי על תשלום הארנונה לחודשים מרץ-אפריל, כך החליטה מועצת מטה יהודה בסוף השבוע. בנוסף, יזכו בעלי העסקים לפטור מתשלום הארנונה של חודש מאי.

מדובר, כידוע, בתקנות שנקבעו על ידי משרד הפנים. הפטור חל על עסקים כדוגמת חנויות, שירותים, מסחר, מפעלי תעשיה, בתי מלאכה, חניונים וכדומה אשר נפגעו בצורה קשה בשל סגירת העסק בשל המלחמה בהתפשטות הקורונה.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


ממועצת מטה יהודה נמסר: "במטרה לסייע לעסקים בשל מגפת הקורונה ובהתאם להנחיות משרד הפנים בנושא, הוחלט על מתן פטור מתשלום ארנונה לעסקים עבור החודשים מרץ, אפריל ומאי. עסקים הזכאים להנחה זו, בהתאם לתקנות שנקבעו, יקבלו זיכוי בגין תשלום הארנונה לחודשים מרץ-אפריל בשובר הארנונה הקרוב. יש לשים לב כי הנחה זו תקפה לבעלי עסקים אשר החזיקו בנכס לאחר תאריך 29.02.2020".

גזבר מועצת מטה יהודה משה אוחיון מוסיף: "אנו שמחים לקחת חלק בתהליך חשוב זה אשר יקל ללא ספק על בעלי העסקים אשר קורסים תחת הנטל הכבד ובהיעדר הכנסה בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. אנו קוראים לכלל בעלי העסקים הזכאים לכך לעשות שימוש בפטור האמור ולעקוב אחר ההוראות בנושא על מנת לוודא את קבלת ההטבה".

שר הפנים אריה דרעי: "אנחנו נמצאים בתקופת משבר קשה. זו בשורה עבור בעלי העסקים שחלקם עומדים בפני קריסה. הסיוע יקל על המצוקה התזרימית של העסקים ולצד זאת יבטיח את הרציפות במתן השירותים החיוניים שניתנים לתושבים ע"י הרשויות המקומיות בשעת חירום זו. אני מברך על שיתוף הפעולה עם משרד האוצר והמרכז לשלטון מקומי. אנו פועלים יחד בהתמודדות עם המשבר הכלכלי והבריאותי".

תגיות:

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות