אזור במועצה האזורית מטה יהודה (צילום: s.t)
אזור במטה יהודה (צילום: s.t)

משבר הקורונה: שתי תעודות הוקרה למטה יהודה

איגוד העובדים הסוציאליים ופורום הארגונים העניקו שתי תעודות הוקורה למועצה על הפעולות המיוחדות הננקטות בימים אלו

פורסם בתאריך: 16.4.20 08:12

איגוד העובדים הסוציאליים ופורום הארגונים למען הפסיכולוגיה הציבורית העניקו תעודות למועצה על הפעולות המיוחדות הננקטות בימים אלו יחד עם עוד רשויות ברחבי הארץ בכל הקשור לשירותי רווחה ושירותים חברתיים.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


כפי שפורסם ב"כל העיר בית שמש", לאור התפשטות הנגיף החלו עובדי אגף הרווחה והשירותים החברתיים לבצע פעולות סיוע לתושבים ברחבי המועצה האזורית מטה יהודה. צוות העובדים הסוציאליים מאיישים בימים אלו קו חם החל מהשעה 7:00 ועד השעה 23:00 בו הם מספקים מענה לעשרות הפניות שמתקבלות. כמו כן, הוקם קו חם עם ממונה תחום הבריאות במועצה ד"ר גיל הכהן למתן תשובות בכל הנוגע לסוגיות הרפואיות שעולות. השירות מוביל לעתים לשינוע תרופות לבתי אזרחים וותיקים ועוד פעולות הכרחיות. מידי יום מתבצעות שיחות יזומות לאוכלוסיית הוותיקים ולמשפחות הנמצאות בסיכון הזקוקים לסיוע ותמיכה נפשית.

בנוסף לכך, המועצה האזורית מטה יהודה מעדכנת כי גורמים מטעמה ממשיכים לפעול מול הרשויות ומוודאים כי כלל האמצעים הנצרכים ננקטים על מנת לשמור על בריאות הציבור במועצה. המועצה מנחה כי בכל מקרה של חשד להדבקה יש להתקשר באופן מידי למוקד המיוחד של משרד הבריאות בטלפון 5400* או למוקד מד"א בטלפון 101. המועצה מזכירה כי על מנת להקטין את הסיכוי לחלות יש לשמור על היגיינה גבוהה מהרגיל ולהמעיט בלחיצות ידיים ומגע. בנוסף לכך, המועצה ממשיכה לסייע ככל שניתן לאוכלוסייה הוותיקה בכלל היישובים ופועלת לשלומם בכל עת.

מטה יהודה: "עובדי המועצה ימשיכו לעמוד לרשותכם, לענות לפניות בקו החם שנפתח, להעניק שירותים סוציאליים לפי הצורך ולתפעל באופן מוגבר את מערכת הכוננים. עו"סים יהיו זמינים למתן מענה בטלפון מספר 02-9958926
או במוקד המועצה 8108*. כמו כן, המועצה מפעילה קו חם לטובת מתן מענה רגשי לתושבים ולצוותים החינוכיים בטלפון מספר 02-9958807".

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות