ביקורת במערך ההסעות (התמונה באדיבות מטה יהודה)

במטה יהודה מחויבים למתווה ההסעות

המועצה ביצעה ביקורת של מערך ההסעות על מנת  לוודא שמתווה ההסעות מיושם בפועל הן על ידי חברות ההסעות והן על ידי ההורים והתלמידים וכי העושים שימוש בהסעות זוכים לשירות הטוב ביותר

פורסם בתאריך: 6.11.19 12:14

בשבוע האחרון ביצעה המועצה ביקורת של מערך ההסעות על מנת  לוודא שמתווה ההסעות החדש אשר עליו החליטה מליאת המועצה מיושם בפועל הן על ידי חברות ההסעות והן על ידי ההורים והתלמידים וכי העושים שימוש בהסעות זוכים לשירות הטוב ביותר. בסיומה של הביקורת נמצא כי  40 הורים נדרשו להשלים את הליך רישום עבור ההסעה של ילדיהם.

כזכור, החל משנת הלימודים תש"פ מפעילה המועצה האזורית מטה יהודה את מערך הסעות התלמידים בהתאם לאזורי המיפוי המוגדרים על ידי משרד החינוך.  בהתאם להחלטת המליאה, תלמיד אשר כבר לומד בבית ספר מחוץ למועצה קיבל את האפשרות להשתמש בהסעה עד סיום לימודיו תמורת תשלום של 150 שקלים לחודש.

כאמור, במסגרת ביקורת מערך ההסעות נבדק גם כי הסעות התלמידים מגיעות בזמן וכי כל מי שמשתמש בהסעה נושא כרטיס תלמיד כמתחייב. "בכל בוקר שלחנו עובדי מועצה שיבדקו את אופן השימוש במתווה ההסעות", מספרים במועצה אזורית מטה יהודה. "שמחנו לראות כי רוב התלמידים וההורים מחויבים למתווה ההסעות ופועלים על פיו.

ניב ויזל, ראש המועצה:" בבסיסו של מתווה ההסעות החדש טובת הציבור כולו וטיפוח תחום החינוך במועצה. על כן נמשיך לוודא כי הוא מייושם באופן הטוב והיעיל ביותר. הורים שטרם הסדירו את רישום ילדיהם להסעה נדרשים להכנס לאתר המועצה ולבצע את הרישום בהתאם להנחיות".

תגובות

אין תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות