אביחי אגרסט עם מובילת קהילת הפיזיקה של אמי"ת ד"ר רחלה תורג'מן וראש תחום פיתוח פדגוגי סהר סיגאווי (צילום: אהרן מגל)

גאווה מקומית: אלוף הפיזיקה מישיבת אמי"ת נחשון מטה יהודה

תלמיד ישיבת אמי"ת נחשון מטה יהודה, אביחי אגרסט, זכה באות הצטיינות באולימפיאדת הפיזיקה של רשת אמי"ת, בה התמודדו תלמידים מצטיינים ממגמות הפיזיקה בבתי החינוך של אמי"ת מכל רחבי הארץ

פורסם בתאריך: 4.11.19 18:29

את התחרות, שנערכה במתחם אמי"ת גוגיה בכפר בתיה, יזמה ד"ר רחלה תורג'מן ראש תחום הפיזיקה באמי"ת, במטרה לתרגל ולקדם את תלמידי אמי"ת לאולימפיאדת הפיזיקה הארצית והבינלאומית.


כל העיר בית שמש גם בפייסבוק


מתוך כ-200 תלמידים מכל רחבי הארץ אשר נבחנו בתחרות נבחרו מצטיינים אשר זכו בניקוד הגבוה ביותר, ביניהם כאמור אביחי אגרסט מישיבת אמי"ת נחשון.

המצטיינים יזכו לליווי והדרכה של מאמן הנבחרות אלכס ויינברג מקהילת הפיזיקה של אמי"ת במטרה להעפיל לאולימפיאדה הארצית והבינלאומית.

במהלך האולימפיאדה, השתתפו התלמידים בסדנאות מרתקות כגון פיזיקה בספורט, בקרקס, בתלת מימד ועוד.

מנהל הישיבה הרב נעם קריגמן ברך את אביחי על הזכיה והודה למורה לפיזיקה איתן אברהם על ההדרכה והליווי: "שאיפתנו היא לקדם כל תלמיד ותלמיד למיצוי היכולות בכל תחומי המדע והדעת. אנו בטוחים כי נכונה לאביחי הצלחה בהמשך דרכו המדעית".

ד"ר רחלה תורג'מן, ראש תחום פיזיקה באמי"ת: "האולימפיאדה נועדה לקדם את תלמידי הפיזיקה המצטיינים ברשת לפסגת המצוינות הפיזיקלית הארצית והעולמית, וזאת על ידי שילוב לימודי המגמה בתהליך תחרותי חוויתי המעודד השראה, העמקה חשיבה והנאה".

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות