(צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)

אכיפה בצל הקורונה: עצור אחד ו-30 דוחות חולקו בגין התקהלות אסורה והפרת הצו מעל 100 מטר

כוחות המשטרה פועלים החל משעות הבוקר בעיר בית שמש, על מנת לאכוף את הנחיות צו בריאות העם ורשמו עשרות קנסות למפרי הצו. חשוד 1 נעצר לחקירה לאחר שירק על שוטרת

פורסם בתאריך: 31.3.20 13:04

המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל: כוחות משטרת ישראל פועלים החל משעות הבוקר בעיר בית שמש, על מנת לאכוף את הנחיות צו בריאות העם ורשמו עשרות קנסות למפרי הצו.

כוחות המשטרה החלו עם כניסתן לתוקף של הנחיות צו בריאות העם, לאכוף אותן בשכונת העיר בית שמש ראשית בהסברה מול בתי העסק והאוכלוסיה, על מנת להביא ליישום הנחיות משרד הבריאות על ידי הציבור.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


ממשטרת ירושלים נמסר כי "מרבית בתי העסק והציבור המתגורר באזור נשמע להנחיות, אך יחד עם זאת זיהו במשטרה שעדיין ישנו קומץ קטן מתושבי האזור שמפרים את ההנחיות ומסכנים את בריאות הציבור, תוך שעשרות מהם מתפללים ומתרכזים יחד במקומות סגורים.

"לאור זאת, משעות הבוקר המוקדמות מקיימת המשטרה אכיפה מוגברת באזור, במהלכה הוציאו ופיזרו השוטרים עשרות שהתגודדו יחד בבתי כנסת ושטיבלך. עד כה נרשמו מעל 20 דו"חות על סך 5000 ש"ח בגין הפרת צו בריאות העם בגין התקהלות אסורה ו 10 דו"חות על סך 500 ש"ח בגין הפרת הצו מעל 100 מטר ממקום המגורים. חשוד 1 נעצר לחקירה לאחר שירק על שוטרת".

במשטרת ישראל שבים ומדגישים: "המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. לצד ביצוע כלל המשימות המוטלות לפתחה של המשטרה בהקשר של הביטחון השוטף, אכיפת החוק ושמירת הסדר הציבורי, משטרת ישראל תמשיך לסייע למשרד הבריאות במאמץ האכיפה למניעת התפשטות הנגיף ככל שיידרש, הכול במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו".

 

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות