אוטובוס בבית שמש (צילום: רווח הפקות)
(צילום: רווח הפקות)

החל מהיום: כרטיס הרב-קו יאפשר לנוסעי התחבורה בבית שמש לדעת אם חלקו נסיעה עם חולה קורונה

שירות חדש של משרד התחבורה והרשות הארצית לתחבורה ציבורית מאפשר לנוסעי התחבורה הציבורית שביצעו נסיעות בכרטיס הרב-קו לקבל מידע על היסטוריית הנסיעות

פורסם בתאריך: 23.3.20 09:01

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית הודיע על צמצום נוסף בפעילות התחבורה הציבורית: החל מהיום, יום שני, הקווים העירוניים בכל הארץ ירדו לשתי נסיעות בשעה לכל היותר.
קווים עורקיים בערים הגדולות יפעלו 3 פעמים בשעה. השיקול הבלעדי הוא מניעת צפיפות ולא רמת שירות. קווים בינעירוניים יפעלו בתדירות של 2-3 נסיעות בשעה. קווים עם 2 נסיעות ומטה בעירוני וכן קווים לא תדירים בבינעירוני– יישארו ללא שינוי.

בנוסף, שירות חדש של משרד התחבורה והרשות הארצית לתחבורה ציבורית מאפשר לנוסעי התחבורה הציבורית שביצעו נסיעות בכרטיס הרב-קו לקבל מידע על היסטוריית הנסיעות.
נוסעים שסבורים ששהו עם חולה קורונה בנסיעה באוטובוס, יוכלו לבצע בשיחת טלפון פשוטה השוואה בין נסיעות החולה, שפרסם משרד הבריאות לנסיעות שביצע הנוסע.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


הרשות הארצית לתחבורה: "משרד הבריאות מבצע חקירה אפידמיולוגית לכל חולה קורונה ומפרסם לציבור גם את מסלול נסיעותיו של החולה בתחבורה הציבורית. נוסעים, החוששים כי נסעו יחד עם חולה הקורונה באותה נסיעה, יוכלו מעתה לבדוק בעזרת היסטוריית הנסיעות שלהם, אם היו באותו קו אוטובוס ובאיזו שעה תיקפו את כרטיס הרב-קו. השירות יינתן לכלל כרטיסי הרב-קו. היסטוריית הנסיעות תינתן עד שבועיים אחורה. הנוסע יקבל את מספר הקו, שעת העלייה שלו לאוטובוס, ושעת העלייה של חולה הקורונה לאוטובוס.


כרטיס רב קו (צילום: פרטי)

כרטיס רב קו (צילום: פרטי)


"כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למוקד המידע של משרד התחבורה בטלפון 8787* או למפעיל התחבורה. הנכם מתבקשים למסור את מספר כרטיס הרב-קו שברשותכם ומספר תעודת הזהות".

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות