בהלת הקורונה - חובשים ופראמדיקים של מד"א בהכשרה לחיטוי אמבולנסים (צילום: דוברות מד"א)
חובשים ופראמדיקים של מד"א בהכשרה לחיטוי אמבולנסים (צילום: דוברות מד"א)

סכנת הקורונה: במועצה מרגיעים – "נכון להיום אין בשטחי מטה יהודה אף חולה עם חשד לקורונה"

בעקבות ריבוי מקרי החשיפה לנגיף הקורונה, במטה יהודה פועלים מול הרשויות ומוודאים כי כלל האמצעים הנצרכים ננקטים על מנת לשמור על בריאות הציבור. במד"א עברו החובשים והפראמדיקים הכשרה לחיטוי אמבולנסים

פורסם בתאריך: 5.3.20 08:11

לאור ריבוי מקרי החשיפה לנגיף הקורונה בישראל, במועצה האזורית מטה יהודה פועלים מול הרשויות ומוודאים כי כלל האמצעים הנצרכים ננקטים על מנת לשמור על בריאות הציבור במועצה. "יש לציין כי נכון לרגע זה אין בשטחי המועצה אף חולה עם חשד לקורונה", מציינים במטה יהודה.

מטה יהודה בהנחיות לציבור: "אנו מבקשים בכל לשון של בקשה כי בכל מקרה של חשד להדבקה אנא התקשרו מיד למוקד המיוחד של משרד הבריאות בטלפון 5400* או למוקד מד"א בטלפון 101.

"על מנת להקטין את הסיכוי לחלות יש לשמור על היגיינה גבוהה מהרגיל ולהמעיט בלחיצות ידיים ומגע. במידה ואינכם מרגישים בטוב הימנעו ממקומות הומי אדם והימנעו משימוש בתחבורה ציבורית. אנו מבקשים את תשומת לבכם ואת ערנותכם על מנת שנוכל לשמור על מטה יהודה בריאה ומוגנת".


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקצייה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


ל"כל העיר בית שמש" נמסר כי שלושים חובשים ופראמדיקים במגן דוד אדום מרחבי הארץ עברו השבוע הכשרה לחיטוי מלא של אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ, באמצעות מערכת מתקדמת חדשה, מתוצרת אמריקנית. המערכת תשולב בין יתר האמצעים הקיימים במד"א לחיטוי אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ, ותשמש במקרים שונים, לאחר פינוי אנשים שעלולים להיות חולים במחלות מדבקות.

"מגן דוד אדום החל בבחינת מערכות חיטוי חדשות עוד לפני שהחל להתפשט נגיף הקורונה בעולם, וכעת הנחיצות גבוהה עוד יותר", מסביר מנהל אגף רפואה במד"א רמי מילר, "בבדיקה מקיפה של המערכת הזו, לצד מערכות נוספות, נמצא כי יעילותה לחיטוי מלא של האמבולנסים גבוהה ביותר".

מנכ"ל מד"א אלי בין: "מגן דוד אדום בוחן ומפתח כל העת אמצעים לייעול הטיפול הרפואי והפינוי באמבולנסים והניידות לטיפול נמרץ, כשלנגד עיננו עומדת השמירה על בריאותם וביטחונם של החולים והפצועים, וכן של עובדי ומתנדבי מד"א. רכשנו עשר מערכות חיטוי, שיופעלו על ידי עובדי ומתנדבי מד"א ברחבי הארץ, כך שנוכל לפעול בעצמאות מלאה במקרים בהם נדרש חיטוי מקיף ויסודי של רכבי החירום".

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות