(צילום: חברת החשמל)
צרור הבלונים שאותר במסילת ציון (צילום: חברת החשמל)

טרור הבלונים: צרור בלונים עם חפץ חשוד אותר בבית שמש

בעקבות דיווח על איתור צרור בלונים חשודים, חבלני המשטרה הוזעקו הערב לטיילת העירונית בבית שמש

פורסם בתאריך: 6.2.20 21:15

פעם שלישית תוך שבועיים: לאחר שחבלני משטרת ישראל טיפלו ונטרלו שני מטעני נפץ שונים שהיו מחוברים לבלונים חשודים שאותרו בסמוך למסילת ציון וצפרירים שבמועצה האזורית מטה יהודה, חבלני המשטרה הוזעקו הערב, חמישי, לטיילת העירונית בעיר בית שמש בעקבות דיווח על צרור בלונים חשודים אליהם הוצמד חפץ חשוד. החבלנים טיפלו בחפץ החשוד ונטרלו אותו.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקצייה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר כי חבלני משטרת ישראל הוזעקו הערב לבית שמש, לאחר שאותר בטיילת העירונית צרור בלונים המחוברים לחפץ חשוד, שטופל על ידי חבלני המשטרה.

"במשטרה שבים ומזכירים לציבור כי יש לנקוט במשנה זהירות בכל הקשור לחפצים חשודים מעין אלו – עפיפונים ובלונים, העלולים להכיל בקרבם גם חומר נפץ או בערה המסכנים את שלום הציבור", מציינים במשטרה.

כזכור, שני מקרים זהים ארעו באזור בית שמש במהלך השבועיים האחרונים: במקרה הראשון חבלני משטרת ישראל הוזעקו לשטח פתוח בסמוך ליישוב מסילת ציון לאחר שאותרו שם צרור בלונים חשודים. חבלן המשטרה טיפל בחפץ החשוד ונטרל אותו. מבירור ראשוני התברר כי מדובר בבלונים שאליהם היה מחובר מטען נפץ – ותמונה קטנה של דגל פלסטין.

במקרה השני חבלני המשטרה שוב הוזעקו לשטח פתוח ליד יישוב צפרירים שבמועצה, בעקבות דיווח על איתור צרור בלונים חשודים אליהם מחובר חפץ חשוד. חבלני המשטרה הרחיקו סקרנים וטיפלו בחפץ החשוד. שני האירועים הסתיימו ללא נפגעים.

הנחיות משטרת ישראל במקרה של חפץ חשוד: "לדווח למוקד 100 של משטרת ישראל ללא שהות. להתרחק ולהרחיק סקרנים למרחק ביטחון של כ -50 מטרים לפחות. להותיר את הטיפול בחפץ החשוד לחבלני משטרת ישראל המקצועיים".


 

תגובות

אין תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות