(צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)

המשטרה חנכה בירושלים מרכז שירות חרדי ראשון: המרכז ישרת גם את הציבור החרדי ברמת בית שמש

משטרת ירושלים חנכה אתמול מרכז שירות חרדי (מש"ח) ראשון שישמש את הציבור בכלל השכונות החרדיות בעיר הבירה וברמת בית שמש

פורסם בתאריך: 30.1.20 11:14

מרכז שירות חרדי (מש"ח) ראשון מסוגו בארץ, שיעניק שירותי משטרה וקהילה לציבור החרדי, נחנך אתמול, רביעי, במרכז כלל בעיר ירושלים. המרכז ישרת את הציבור החרדי בשכונות החרדיות בעיר הבירה. בנוסף, המרכז ישמש גם את השכונות החרדיות בעיר בית שמש, ביניהן רמת בית שמש.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקצייה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


מדובר במהלך להנגשת שירותי המשטרה בתוך הציבור החרדי, מתוך מטרה לחשוף עבירות שאינן מדווחות בין השאר בקהילות סגורות. "מטרתו המרכזית הינה לעודד את הציבור החרדי לשתף את המשטרה בנושאים שפוגעים בו ובדגש על עבירות פליליות, שכן הימנעות מפניה למשטרה עלולה לפתח תופעות אסורות שגם החברה החרדית על גווני מוקיעה אותם", מציינים במשטרת ירושלים.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון ידיד חנך את המש"ח, "שהוקם בעקבות תהליך חשיבה ארוך טווח ועבודה מטה מעמיקה שמטרה לחזק את שירותי המשטרה והקשר עם הציבור החרדי וכחלק מהרצון להנגיש שירותי משטרה לכלל האוכלוסיות בתחום המחוז", נמסר ממשטרת ירושלים. לאור ניסיונה הרב של המשטרה בטיפול בעבירות בתוך המגזר החרדי נבנה במשטרה מודל ראשוני וייחודי שמטרתו לעודד את הפניה למשטרה תוך מינימום פגיעה במרקם הקהילות".

במשטרה מציינים כי "בזמן הקצר שהמרכז קיים כבר הוגשו תלונות שטופלו ובחלקם אף הוגש כתב אישום שהביא להרחקת חשוד מקרב הקהילה ולולא שיתוך פעולה מלא תוך יישום המודל של המש"ח יתכן שעבירות אלו לא היו מתגלות. הצלחותיו של המש"ח הינו יעד מרכזי של המשטרה והיא תפעל בשלל הכלים שברשותה לקדם מטרה זו למען כלל התושבים".

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות