בקרוב יוקם בית חולים? (התמונה באדיבות עיריית בית שמש)

לראשונה בבית שמש: משרד הבריאות פתח נפה (סניף) בעיר

משרד הבריאות פתח לראשונה בעיר בית שמש סניף (נפה) וייתן את שירותיו לתושבי העיר והסביבה. ובכך החל מהיום תושבי העיר לא צריכים לנסוע לירושלים או לערים אחרות כדי לקבל שירות ממשרד הבריאות

פורסם בתאריך: 11.11.19 12:30

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך וחבר המועצה הממונה על העיר הוותיקה מר שלום אדרי קיימו הבוקר (שני) ביקור בנפה ושמעו על השירותים החדשים שתושבי העיר יקבלו.

הסניף החדש נפתח החודש ברחוב הרצל 9 (קומה 4) וייתן שירותים לרבות: חיסונים למניעת כלבת, הוצאת רישיונות לקבורה, קבלת קהל בתחומים: סיוע במימון מכשירי שיקום וניידות, אשפוז סיעודי, ועדות ניידות, ועדות סל שיקום, פיקוח בתחומים בריאות הסביבה ומזון, קידום בריאות, טיפול באירועים של מחלות מדבקות.

שעות הפעילות:
קבלת קהל למניעת כלבת והוצאת רישיונות קבורה ימים א'-ה' משעה 8:30 ועד 15:00.

קבלת קהל בתחומים: סיוע במימון מכשירים שיקום וניידות, אשפוז סיעודי, וניידות רכב בימי ב'+ד' משעה 8:30 ועד 12:30.
ועדות סל שיקום עפ"י זימון מראש.
פיקוח בתיאום עם המחלקות בלשכה.קידום בריאות: תיאום פגישות מול מקדמת בריאות.
טיפול בהתפרצויות של מחלות מדבקות בהתאם לצורך.

בנוסף ניתן לקבל שירות והכוונה במוקד הטלפוני "קול הבריאות": *5400.

בלוך אמרה: "אני גאה ונרגשת להודיע לכם כי החל מהיום תושבי העיר שלנו לא צריכים לצאת מהעיר ולנסוע לערים אחרות כדי לקבל שירות ממשרד הבריאות. משרד הבריאות פתח לראשונה כאן בבית שמש סניף (נפה) וייתן את שירותיו לתושבי העיר והסביבה. רק באמצעות נחישות והתעקשות נמשיך להביא לכם עוד שירותים משמעותיים ולחזק את העיר היקרה שלנו. אני מודה למשרד הבריאות ולמחוז ירושלים של משרד הבריאות על שיתוף הפעולה למען נגישות השירות לתושבי העיר, חבר המועצה הממונה על העיר הותיקה, שלום אדרי ולחבר המועצה הממונה על הבריאות, ישראל סילברסטין".

אדרי אמר: "אני שמח שפתחתם כאן בבית שמש סניף ואני מודה לראש העיר, עליזה בלוך על המאמצים להביא אתכם לכאן. אני מאחל לכם המון הצלחה לשיפור השירות לתושבים".

חבר המועצה הממונה על תחום הבריאות, ישראל סילברסטין: "אנחנו שמחים ומברכים על שיפור השירות לתושבים והיכולת להגיע ולקבל שירות באופן נגיש כאן בבית שמש ולא לנסוע עד לירושלים או לערים אחרות כפי שהיה נהוג עד היום".

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות