חצר משחקים בגן ילדים (צילום אילוסטרציה: זאב שטרן)
(צילום אילוסטרציה: זאב שטרן)

יהיו גנים בעוד חודש? "יש דברים שלא תלויים בעירייה ובהנהגת ההורים"

אושרית מעודה, יו"ר ועד הורי הגנים בבית שמש, מתארת בשיחה עם "כל העיר בית שמש" את המציאות של חוסר הוודאות בעידן הקורונה

פורסם בתאריך: 13.8.20 07:10

אושרית מעודה, יו"ר ועד הורי הגנים בבית שמש מתייחסת בשיחה עם "כל העיר בית שמש" לפתיחת שנת הלימודים בגני הילדים ולהיערכות לימי ההסתגלות בצל הקורונה. "באחרונה נערך דיון סיכום שנה שבמהלכו עלתה ההיערכות לשנת הלימודים החדשה", מספרת מעודה, "מאחר שלא נותר לנו המון זמן לפתיחת השנה ויש כל יום דרישות חדשות, אנחנו נערכים לפתיחת השנה בצל הקורונה בגני הילדים".


 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון


"העליתי לדיון בישיבת הנהגת ההורים הארצית את הנושא של ימי ההסתגלות", ממשיכה מעודה. "אנו ההורים עדיין לא יודעים איך יהיו ימי ההסתגלות בגני הילדים. הנהגת ההורים הארצית לא חשבה עדיין על ימי ההסתגלות בגנים, וזה נושא מאוד חשוב שצריך לתת עליו את הדעת. לילדים המעבר לא קל וההורים צריכים להיות לצדם בימים הראשונים – זה הועלה לדיון והונח על שולחן העירייה, ואנחנו מחכים כרגע להוראות מאגף החינוך".


אושרית מעודה, יו"ר ועד הורי הגנים בבית שמש (צילום: פרטי)

אושרית מעודה, יו"ר ועד הורי הגנים בבית שמש (צילום: פרטי)


מעודה מתייחסת לחשש מהידבקויות בקורונה ברב הילדים בגנים ובמעונות: "כרגע אנחנו יודעים שהשגרה בגנים תמשך בצל הקורונה. ונכון, יש חשש להידבקויות בקרב ילדים. אבל ההורים צריכים לצאת לעבוד, וכל הורה בוחר האם לשלוח את הילד לגן. זה לא חובה. אנחנו משתמשים בכל הכלים שיש לנו על מנת לצמצמם חשיפה של הידבקויות בקרב ילדים".

"הנהגת ההורים בעיר שותפה לכל הדיונים בנושאי החינוך", מסכמת מעודה. "חיכינו שייצאו ההנחיות והמתווה, ואנחנו נדון בכל הנושאים מול ראש מינהל החינוך קובי עמר. אבל גם בעירייה כפופים להחלטת המתווה של משרד החינוך, יש דברים שלא תלויים בעירייה ובהנהגת ההורים".

תגובות

אין תגובות

תגיות:

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות