דודו עמר, יו"ר ועד הורי הגנים בבית שמש (צילום: אוסף פרטי)
דודו עמר, יו"ר ועד הורי הגנים בבית שמש (צילום: אוסף פרטי)

"הכל בסימן שאלה מבחינת הלמידה וגני הילדים בבית שמש"

דודו עמר, יו"ר ועד הורי הגנים בבית שמש, מתייחס בשיחה עם "כל העיר בית שמש" לפתיחת שנת הלימודים

פורסם בתאריך: 9.8.20 07:54

בעוד פחות מחודש תיפתח שנת הלימודים ברחבי הארץ ב-1 לספטמבר. וגם בבית שמש שורר אי ודאות סביב הנושא. חברי ועד הורי הגנים בבית שמש עדיין לא יודעים כיצד השנה תיפתח בגני הילדים והמעונות.

דודו עמר, יו"ר ועד הורי הגנים בבית שמש, מתייחס בשיחה עם "כל העיר בית שמש" לפתיחת שנת הלימודים. "מכיוון שעדיין לא התקיימה פגישה מסודרת מול אגף החינוך לגבי שנת הלימודים הבאה, הכל בסימן שאלה מבחינת הלמידה והפעילות בגני הילדים בבית שמש", אומר עמר. "כמו כולם, אנחנו מחכים להנחיות משרד הבריאות והחינוך. אנו לא יודעים האם פעילויות גני הילדים יהיו בקפסולות? האם זה יהיה בכל ימות השבוע? כנ"ל המעונות".


 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון


אנחנו מתכוונים להיפגש בקרוב עם מנהל אגף החינוך – קובי עמר", מוסיף ואומר עמר. "וכך נוכל לקבל ממנו תמונת מצב כוללת לגבי ההיערכות של הצוותים עצמם. כי כל הנושא הזה, במיוחד בתקופה האחרונה, מאוד דינמי, ואנו רואים איך התכניות משתנות".

עמר מתייחס גם למצב התחלואה המדאיג בבית שמש, מה שעוד עלול להשליך על פעילות הגנים בפתיחת השנה החדשה: "אנו ערים למצב התחלואה בבית שמש, וגם זו נקודה אדומה כי בחלק מהגנים יש צוותים שגרים באזורים שרמת התחלואה יותר גבוהה, ואנחנו משתדלים להיערך בהתאם. ומלבד זאת, צריך לנקוט במשנה זהירות – אנחנו מודעים להידבקויות בגנים וכו', שזה מוקד כמו כדור שלג בלתי ניתן לעצירה".

"אני בעד חלוקה לקפסולות", מציין עמר, "כי המטרה שיהיו כמה שפחות ילדים בבידוד, מכיוון שברגע שאנו חושפים את כל הילדים לילד חולה זו בעיה. בנוסף, אנו נבקש לשים דגש בקרב צוותי חוץ שמגיעים לגנים לעשות פעילות מסוימות. כרגע אנחנו מבקשים ממש משנה זהירות ולהימנע מהבאת צוותים שהם לא המקוריים לגני הילדים".

עמר מדגיש כי בלי מתווה מסודר של משרד החינוך אי אפשר לרקום תכנית לתחילת השנה הנוכחית. "אנחנו מחכים למתווה של משרד החינוך ואז נוכל לפעול. אך בשורה התחתונה, צריך למצוא פתרון בהקדם לכל המצב בגני הילדים והמעונות, במיוחד לטובת הורים שעובדים שצריכים לשלוח את הילדים למסגרת".

תגיות:

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות