תלמידי אמי"ת דביר עם ראש העיר עליזה בלוך (צילום: סתיו סעד)
תלמידי אמי"ת דביר עם ראש העיר עליזה בלוך (צילום: סתיו סעד)

עם סיום עוד מערכת בחירות מפלגת: תלמידים מבית שמש יצאו לרחובות העיר להרבות באהבה

"משנכנס אדר מרבים באהבה": לקראת סיומה של מערכת הבחירות, יצאו תלמידי בית החינוך אמי"ת דביר במבצע ענק של הפצת "אהבת חינם" בין תושבי בית שמש

פורסם בתאריך: 2.3.20 18:26

בית ספר לאהבה: לקראת סיומה של מערכת הבחירות, יצאו תלמידי בית החינוך אמי"ת דביר בבית שמש במבצע ענק של הפצת "אהבת חינם" בין תושבי העיר.

לאחר מפגש מרגש שנערך השבוע בין התלמידים לכלת פרס ישראל מרים פרץ, ששוחחה איתם על הצורך לראות אחד את השני כאחים אפילו תוך כדי מערכת בחירות, יצאו תלמידי בית החינוך כולו למבצע לו קראו "משנכנס אדר מרבים באהבה".

התלמידים התחלקו ל-20 קבוצות ויחד עם המחנכים התפזרו ברחבי העיר, לפזר מילים טובות בין התושבים. בכל מקום אליו הגיעו חילקו התלמידים לתושבי העיר כרטיסי ברכה עם הסיסמא "משכנס אדר מרבים באהבה" בצירוף ממתק.

התלמידים עברו ברחובות, בקניונים, במוסכים, במרכזי הקניות, בבתי האבות ובגני הילדים. העוברים והשבים התרגשו מהפניה של התלמידים והודו להם על ההרגשה הטובה שהם מעניקים.

גם למשרדי העירייה הגיעו התלמידים שם קיבלה אותם בשמחה ראש העיר עליזה בלוך אשר בירכה אותם על היוזמה המרגשת.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקצייה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


ישראל, תלמיד כיתה י', מספר: "פנינו לכל- כך הרבה תושבים, והפגישה עם כל אחד היתה מפתיעה. אנשים רגילים שפונים אליהם כשצריכים מהם משהו, אבל אנו פנינו אליהם רק במטרה לתת – מילה טובה ומשהו מתוק".

ארז בראון, מנהל אמי"ת דביר מסביר כי אהבת הזולת איננה רק מטבע לשון באמי"ת דביר, אלא מהווה חלק מהד.נ.א של בית החינוך: "התרגשתי לראות את התלמידים יוצאים בשמחה לעשות טוב ולהעלות חיוך על פני התושבים. הם לא הבחינו בין עדות, נטיות פוליטיות או גיל אלא פנו אל כולם באהבה. בניגוד לתחושות הפירוד שעולות עם סיומה של עוד מערכת בחירות – התלמידים הרבו אהבה וחיבור".

תגובות

אין תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות