(צילום: שיח סוד)
(צילום: שיח סוד)

חינוך טוב: בבית שמש מחנכים לשילוב אנשים עם מוגבלות

מקהלת שיח סוד בתכנית אמנותית בערב חינוכי למלמדים בתלמוד תורה מוסדות מנוחה וקדושה בעיר בית שמש

פורסם בתאריך: 11.2.20 14:43

ביום עיון חינוכי שנערך במלון גלי צאנז בנתניה עבור המלמדים בתלמוד תורה מנוחה וקדושה שבבית שמש, הוזמנה מקהלת שיח סוד לבוא ולהנעים את האירוע. חברי המקהלה הנם תלמידים בישיבת אוצר התורה ומרכזי התעסוקה של שיח סוד. המקהלה הוזמנה כתכנית אמנותית וחינוכית וכדוגמה להישגים אליהם יכול להגיע כל תלמיד באשר הוא.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקצייה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


הרב שמעון לוי, מנכ"ל שיח סוד: "המהפך שאנו מובילים בתחום הטיפול באנשים עם מוגבלויות בציבור החרדי בא לידי ביטוי ביתר שאת בהשתלבותם של בחורי הישיבה וחניכי התעסוקה הנהדרים שלנו במיטב האירועים בציבור, מקהלת שיר מיוחד מהווה דרך מרגשת להיווכח בהשתלבות בקהילה.

"במהלך החודשיים האחרונים הופיעה המקהלה במחרוזת שירי תורה מרגשים בסיומי הש"ס ברחבי הארץ בבנייני האומה, באצטדיון ארנה, ביד אליהו, בבית טובי העיר ועוד. המקהלה שרה בנוכחות רבנים גדולי ישראל וכ-30,000 לומדי תורה. חברי המקהלה ביטאו באופן אמנותי ומרגש את קול התורה העולה מקרב אנשים עם מוגבלות והופך את כולנו לקהילה אחת מאוחדת סביב התורה".

ל"כל העיר בית שמש" נמסר כי שירת המקהלה ביום העיון החינוכי הייתה מרגשת במיוחד, כאשר בסופה הצטרפו המלמדים למקהלה בריקוד סוער. "זו הייתה חוויה משמעותית מאד עבורנו. יש חן מיוחד לבחורים עם מוגבלות, ולראות אותם בהישג שכזה, היה פשוט מרגש", מספר אחד המלמדים שהשתתפו בערב

הרב יעקב אנגל, מאמן המקהלה מספר: "מאז ההופעות בסיומי הש"ס אנחנו עוברים מאירוע לאירוע. אבל היה משהו מרגש במיוחד באירוע האחרון למלמדים בתלמוד תורה. המפגש עם אנשי חינוך שכל סדר יומם הוא קבלה, הכלה, והכוונה של השונה נתן למקהלה היבט עמוק ומיוחד.

"ההשתתפות באירועים אלו מעידה כי לכל אחד ואחד בעם ישראל יש חלק בתורה. הבאת המקהלה לבמה המרכזית של היהדות החרדית היא אות כבוד לקהילה כולה על אהבת חינם ולקבלת השונה".

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות