חצר גן סביון (צילום: s.t)
חצר גן סביון (צילום: s.t)

המאבק בין הנהלת העירייה לועד העובדים נמשך: שביתת סייעות בגנים

במהלך הלילה נשלחה להורי ילדי הגנים בעיר הודעה בה נמסר כי הסייעות אמורות להגיע היום לגנים בשעה 08:30. הסיבה: סכסוך עבודה בין ועד העובדים להנהלת העירייה

פורסם בתאריך: 20.1.20 08:17

בשל סכסוך עבודה בין הנהלת עיריית בית שמש לועד העובדים, הבוקר (שני) עורך הועד אסיפת הסברה לסייעות גני הילדים על רקע הסכסוך. בעקבות כך, שערי גני הילדים בעיר יפתחו להורים ולילדים בשעה בו אמורות להגיע הסייעות – 08:30. גני החינוך המיוחד יתנהלו, ככל הידוע, כסדרם ללא שיבושים.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקצייה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


בהודעה שנשלחה להורי הילדים על ידי הנהלת עיריית בית שמש נכתב: "להורים שלום, ככל הידוע לנו, וועד העובדים עורך הבוקר, באופן חד צדדי, אסיפת הסברה לסייעות הגנים במסגרת סכסוך עבודה שהכריז.

"דבר זה יגרום, לצערנו הרב, שיבושים בפתיחת גני הילדים ויגרום לפגיעה בשגרת ההורים, בילדים ובפעילות החינוכית.

"ככל הידוע לנו, הסייעות אמורות להגיע לגני הילדים עד 8:30 ואז הגננות יוכלו לקבל את הילדים. גני החינוך המיוחד יתנהלו, ככל הידוע, כסדרם ללא שיבושים.

"מזה מספר שבועות מנסה הנהלת העירייה להגיע להידברות עם הועד בנושאים שונים אשר עומדים על הפרק וקוראת לועד לשוב לשולחן הדיונים ולא לפגוע בתושבי העיר ובהתנהלות הסדירה של שירותי העירייה.

"הנהלת עיריית בית שמש מגנה כל פעולה חד צדדית הפוגעת בהתנהלות העירונית ותמשיך לפעול לשמירת זכויות עובדי העירייה ולמתן שירות מיטבי לתושבי העיר".

כזכור, ביום שלישי שעבר ועד עובדי עיריית בית שמש מנע את כניסת קבלני הניקיון לאזורי פינוי האשפה שבאחריות עובדי העירייה. בועד טענו כי העסקת עובדי קבלן פוגעת בפרנסתם של עובדי העירייה. מדוברות עיריית בית שמש נמסר כי ראשי העירייה קוראים לועד העובדים להפסיק לאלתר את השביתה ולחזור לשולחן למו"מ בתום לב ולנהוג כמקובל.

בעירייה אף מדגישים כי פועלים לגייס עובדים חדשים לעירייה כמו נהגים, מנופאים, עובדי רווחה וחינוך, דבר הנעשה בשיתוף עם הועד ועל פי צרכים שהעלה להנהלה.

תגובות

אין תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות