(צילום: יח"צ, שיח סוד)
(צילום: יח"צ, שיח סוד)

סיור מיוחד: בכירי עיריית בית שמש בסיורי למידה ושת"פ במסגרות 'שיח סוד'

מנהלת מחלקת חינוך מיוחד בבית שמש אמרה: 'שיח סוד' זו אימפריה מיוחדת למען אנשים עם מוגבלות, בית שמש זקוקה לשותפים טובים

פורסם בתאריך: 2.12.19 16:32

השבוע התקיים סיור של גב' אסתי מזור, מנהלת מחלקת חינוך מיוחד בעיר בית שמש במסגרות החינוך של שיח סוד בירושלים, שסיירה יחד עם רכזת ועדות ההשמה בעיריית בית שמש גב' טובה ויספיש במעונות היום, בגנים, בבתי הספר, בתלמוד תורה אוצר ירושלים ובישיבת אוצר התורה  של שיח סוד בירושלים, והתרשמה מהמפעל החינוכי הגדול עם התאמה פרטנית לכל חניך, נוסף לסיור במסגרות החינוך ערכו המבקרות סיור היכרות עם דירה בקהילה.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


סיור זה מצטרף לסיורו של הרב ישעיהו ארנרייך סגן ראש העיר וממונה תיק חינוך בבית שמש, שסייר במסגרות שיח סוד יחד עם ראש לשכתו המסור הרב יחיאל גבריאלוב, שסיירו בבית 'שיח סוד' ירושלים והתפעלו מההשקעה הרבה והמקצועית בכל חניך ובכל גיל, ושמעו סקירה על מוסדות החינוך ומסגרות הרווחה ששיח סוד מפעיל כבר כעת בעיר בית שמש כולל סידורי עבודה לחניכים בוגרים בבתי עסק בעיר בית שמש.

הרב שמעון לוי מנכ"ל שיח סוד, סיכם את הביקור והסיור בתחושה של שת"פ עתידי עם מחלקות העיר בית שמש ובראשם מחלקות הרווחה והחינוך וכמו"כ מתעתד הרב לוי לארח בכירים נוספים מעיריית בית שמש במסגרות הרבות של 'שיח סוד' על מנת ליצור מודלים לעבודה  משותפת ולתרום לאיכות החיים של אנשים מוגבלות בעיר בית שמש.

"יום של למידה משמעותית", מסכמת גב' מזור, "ניהולית ופרטנית- פרקטית. זו אימפריה למען אנשים עם מוגבלות. בית שמש, המתפתחת בצעדי ענק, זקוקה לשותפים טובים".

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות