זוכרים את רבין (צילום: איריס אליהו)

מאוחדים לזכרו של רבין: תלמידות אולפנת אמי"ת נגה בית שמש ותיכון אור צור הדסה ביום של חיבור ואחדות לזכר יצחק רבין

תלמידות אולפנת אמי"ת נגה (ע"ש בעלוז) בבית שמש נפגשו עם תלמידי תיכון אור ברנקו וייס בצור הדסה ליום שכולו אחדות וחיבור. היום נערך לזכרו של יצחק רבין ז"ל

פורסם בתאריך: 12.11.19 13:52

ביום הזכרון לראש ממשלת ישראל לשעבר, יצחק רבין ז״ל, שנערך השבוע (ראשון), נפגשו תלמידות אולפנת אמי"ת נגה (ע"ש בעלוז) בבית שמש עם תלמידי תיכון אור ברנקו וייס בצור הדסה ליום שכולו אחדות וחיבור .

תלמידות האולפנה הגיעו לתיכון אור והתקבלו בחמימות רבה על ידי הצוות החינוכי והתלמידים.

לאחר טקס חגיגי ומרגש אותו הובילו תלמידי התיכון, השתתפו התלמידים והתלמידות במעגלי שיח בהובלת צוות החינוך של שני בתי הספר.
מעגלי השיח עסקו בנושא המרכיבים השונים של זהות יהודית-ישראלית, ונגעו בנקודות משמעותיות עבור החברה הישראלית. הדיונים במעגלי השיח היו ערים ומשמעותיים.

התלמידים, אשר הופתעו ממציאת מכנה משותף רחב מאוד ביניהם, השתתפו באופן פעיל וניהלו את הדיונים בצורה מכובדת גם בנוגע לנושאים מעוררי מחלוקת.

עידו אהרונוביץ', מנהל תיכון אור: "המפגש של חילוני עם נוער דתי ביום חשוב ומשמעותי כגון יום רבין, יוצר הזדמנות נהדרת ליצירת גשרים בתוך החברה הישראלית. תלמידי בית החינוך אור-ברנקו וייס מצור הדסה שמחו מאד על הפגישה שאיננה מובנת מאליה. אנו מצפים להמשך הקשר ושיתופי פעולה עתידיים מוצלחים".

מקים קורן, ראש אולפנת אמי"ת נגה:
"מטרת המפגש המשותף הנה ליצור גשר על פני הפערים בין התלמידים מבתי הספר השונים, להדגיש את המשותף על פני המפריד ולהפנים את הלקחים, במאבק נגד אלימות ובעד סובלנות".

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות