עיריית בית שמש, הזמנה לתוכנית מגרש המשחקים של בית שמש (צילום: s.t)
(צילום: s.t)

למרות הקורונה: תרבות והפעלות לכל המשפחה ברחבי העיר

יוזמה מבורכת של סגן ומ"מ ראש העיר משה שטרית: שתי תוכניות ייחודיות - 'הפנינג מהחלונות' ו'חדר המשחקים של בית שמש' - יתקיימו בשכונות וינעימו למשפחות הצעירות את הזמן

פורסם בתאריך: 13.5.20 14:56

המלחמה בהתפטשות הקורונה יצרה מציאות קשה עבור רבים מהילדים ובני הנוער בבית שמש, וכפועל יוצא מכך גם אצל הוריהם. בגני השעשועים מומלץ עדיין שלא להשתמש, המינהלים הקהילתיים סגורים, חוגים אין וגם בתי הספר פועלים במתכונת מצומצת. אז איך מעבירים את השעות הארוכות? בעיריית בית שמש מצאו פתרונות יצירתיים.

מדובר על שתי תוכניות למען המשפחות הצעירות בבית שמש. האחת, הפנינג מהחלונות, והתוכנים השנייה – חדר המשחקים של בית שמש. על היוזמה חתומים בעיקר שניים – סגן ומ"מ ראש העיר משה שטרית (ליכוד) וממונה תיק הקליטה במועצת עיריית בית שמש אסצ'לאו מולה.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


אז על מה בדיוק מדובר? תוכנית הפנינג מהחלונות תסתובב בשכונות העיר, כאשר הצוות שאמון על הפעילות ידריך את התושבים מהחלונות. הצוות יגיע עם מוזיקה וערכות יצירה לכל המשפחה, יחלק אותם בין התושבים ותתקיים הדרכה מרחוק כמובן.

היום, רביעי, יגיע צוות המדריכים לשכונת רמת לחי עם כל הציוד ועם הרבה אווירה שמחה. תושבי השכונה מוזמנים להמתין בחלונות בשעה 16:00 בדיוק וליהנות מההפעלה.

אם אתם לא מתגוררים ברמת לחי ורוצים שההפנינג יגיע לשכונה שלכם, בעירייה מציינים כי ניתן ליצור קשר עם אריאלה – 054-6249667, או עם כוכי – 052-6801823, ולהזמין את הפעילות.

באשר לתוכנית התרבותית קהילתית השנייה – חדר המשחקים של בית שמש, מדובר על רכבים עמוסים בכל טוב – ספרי קריאה להחלפה, משחקים, ערכות יצירה והפעלות שונות – אשר יגיעו ל-10 בניינים שייבחרו מראש. נציג כל בניין יקבל קופסא גדולה שבה שקיות סגורות כמספר המשפחות בבניין, שיהנו מהפעילויות. אחרי 3 ימים, יגיע שליח לבניינים, ייקח מהנציג את הארגז עם הספרים והמשחקים (ערכות היצירה נשארות אצלכם).

התוכניות הייחודיות הללו מצטרפות ליוזמות נוספות של העירייה שנועדו להנגיש פעילויות תרבותיות-קהילתיות למשפחות בבית שמש. בשבוע שעבר, כפי שפורסם ב"כל העיר בית שמש", התקיים תיאטרון דרייב-אין. במסגרת הדרייב-אין התקיימה הצגה לכל המשפחה בחניון האצטדיון העירוני בשיטת דרייב אין (צפייה מהרכב עם איסור מוחלט לצאת ממנו).

תגיות:

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות