אזור במועצה האזורית מטה יהודה (צילום: s.t)
אזור במטה יהודה (צילום: s.t)

המועצה משיקה את "מטהיודע" – שירות אוטומטי המאפשר לתושבים לקבל עדכונים בנושאים המעניינים אותם

אחרי קמפיין טיזרים שנמשך מתחילת חודש פברואר, נחשף "מטהיודע", שירות עדכונים חדש של המועצה האזורית מטה יהודה המאפשר לתושבים לבחור את הנושאים המעניינים אותם בתחומי עיסוק המועצה ולקבל עליהם עדכונים לטלפון הנייד או למייל

פורסם בתאריך: 18.2.20 20:03

המועצה האזורית מטה יהודה משיקה את "מטהיודע", שירות חדש המאפשר לתושבי המועצה האזורית להירשם דרך אתר המועצה באמצעות טלפון נייד או מייל ולקבל באופן ישיר עדכונים באמצעות הודעות פוש מהמועצה בנושאים המעניינים אותם באופן אישי.

המועצה חשפה את השירות החדש בקמפיין פרסום הכולל בין היתר פעילות בפייסבוק ומודעות על גבי אוטובוסים, לאחר שמתחילת חודש פברואר פורסם קמפיין טיזר תחת הכותרת "יודע-יודע יא YUDA – בקרוב גם אתם תדעו…".


לוגו מטהיודע (צילום: באדיבות מטה יהודה)

לוגו מטהיודע (צילום: באדיבות מטה יהודה)


מטרת מערכת העדכונים האוטומטית החדשה היא לאפשר לתושבי 57 היישובים ברחבי המועצה, לבחור בעצמם את הנושאים הרלוונטיים עבורם ביותר ולקבל עדכונים שוטף בנעשה בהם. בין הנושאים בהם ניתן להתעדכן באמצעות השירות החדש: חינוך, תרבות, קהילה, ספורט, אזרחים ותיקים ועוד.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקצייה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


ראש המועצה: "במועצה מתרחשים אירועים רבים ומגוונים וזיהינו צורך של התושבים שזקוקים לעדכונים באופן מתמשך. לאור היותה של אוכלוסיית המועצה מגוונת, תחומי העניין של התושבים מגוונים בהתאמה. שנים רבות חיפשנו דרך יעילה לתקשר עם התושבים, מה שייצר לא מעט פעמים מצב של הצפה בריבוי מסרים ואירועים.

"בכדי לאפשר תיעול ומיקוד נכון של הפצת מידע באופן רלוונטי לכל תושב, הקמנו את 'מטהיודע', מערכת עדכונים אוטומטית בה יוכל כל תושב לבחור את הנושאים שמעניינים אותו ולקבל עדכונים בפוש על פי בחירתו".

חשוב לציין כי ההרשמה לשירות דרך האתר הרשמי של המועצה האזורית מטה יהודה – https://yuda.m-yehuda.org.il/

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות