מרחב הלימוד החדש בבית הספר היסודי אבני חן (צילום: דקל אבו)
מרחב לימוד בבית ספר יסודי (צילום: דקל אבו)

מטה יהודה: ההרשמה לגני הילדים וכיתות א' נמשכת

הרישום למוסדות החינוך מבוצע, כמו בכל שנה, באמצעות אתר האינטרנט הרשמי של המועצה האזורית מטה יהודה. כמו בעיר בית שמש, גם במועצה ניתן להירשם עד ל-16.2.20

פורסם בתאריך: 5.2.20 09:22

לפני כשבוע החלה ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"א – החל מיום שני שעבר ניתן להירשם לבתי הספר ולגנים במועצה האזורית מטה יהודה. הרישום הוא עבור ילדים העולים לגני הקדם חובה, לגני החובה ולכיתות א'.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקצייה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


הרישום למוסדות החינוך מבוצע, כמו בכל שנה, באמצעות אתר האינטרנט הרשמי של המועצה האזורית מטה יהודה. כמו בעיר בית שמש, גם במועצה ניתן להירשם עד ל-16.2.20. הרישום מתבצע עבור ילדים העולים לגני הקדם חובה, לגני החובה ולכיתות א'.

במועצה מדגישים כי "תושבים חדשים אשר עומדים לעבור למטה יהודה , לקראת הקיץ ובעת הרישום ואינם יכולים עדיין לשנות את כתובתם בתעודת זהות: יש לבטל את הרישום במחלקת החינוך במקום מגוריהם הקודם (כולל גילאי 3-4), טרם ביצוע הרישום במועצה.  חובה – להצטייד באישור הביטול בכתב.

"תושבים שטרם העבירו את מקום מגורם למטה יהודה, יצטיידו במסמכים הבאים: חוזה קניה/ בנייה / היתר בניה. ספח ת"ז של שני ההורים.
טופס רישום על תנאי לגני ילדים או בתי ספר (ניתi להוריד מהאתר). תשלום עבור תכניות העשרה. ביטול רישום מהרשות אותה עוזב התלמיד.

"הורים גרושים/פרודים – יש להצטייד בפסק דין מתאים בנוגע למשמורת על הקטינים ולמלא טופס כתב הצהרה והתחייבות להורים גרושים /פרודים (את הטופס ניתן להוריד מהאתר בטפסים להורדה). לצורך הרישום יש להגיע למנהל החינוך במועצה – מחלקת הגיל הרך, נא לתאם הגעה מראש במועדי הרישום".

מטה יהודה: "אנחנו שמחים להודיע על שההרשמה לגני ילדים וכיתות א‘ לשנת הלימודים תשפ“א נמשכת. תושבים שאין ברשותם גישה לאינטרנט או מתקשים בביצוע ההליך, מתבקשים להתקשר למוקד התמיכה הטלפוני 03-9533599. בהצלחה לכולם".

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות