אזור במועצה האזורית מטה יהודה (צילום: s.t)
אזור במטה יהודה (צילום: s.t)

עקב הוספת ערוץ תקשורת בוואטסאפ: בשנה האחרונה התקבלו וטופלו מעל 22,000 פניות במוקד המועצה

הודות להוספת מערך הוואטסאפ, התאפשר למוקד המועצה לטפל  במספר פניות תושבים הגדול בכ-25% בשנת 2019. ראש המועצה: "העלייה המשמעותית בפניות למוקד המועצה מעידה על מעורבות התושבים והרצון שלהם לקחת אחריות על הסביבה בה הם חיים"

פורסם בתאריך: 2.2.20 08:14

בשנה החולפת השיקה המועצה ערוץ וואטסאפ לנוחות התושבים. הפניה באמצעות הוואטסאפ מאפשרת לתושב לפתוח הפניה בכל רגע וללא המתנה למענה של נציג שירות. בנוסף, באמצעות כלי זה ניתן לצרף לפניה תמונות אשר מסייעות לגורם המטפל להבין את תמונת המצב ובכך לייעל את השרות לתושב. אתר המועצה ממשיך לאפשר פתיחת פניות לנוחיות תושבי המועצה.

כחלק מהרחבת שירותי המוקד לתושב ולעובדים, מתוכננים מספר צעדים משמעותיים ובהם הכנסת מערכת פניות לוועדי הישובים, פתיחת האפשרות לתושב לראות את השלבים של הטיפול בפנייתו ושימוש בסקרי שביעות רצון על מנת לשפר את איכות הטיפול בפניות.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקצייה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש – אונליין"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


דו"ח סיכום פעילות מוקד המועצה לשנת 2019 שמפרסמת השבוע מועצת מטה יהודה, מעיד על שימוש נרחב של תושבי האזור במוקד המועצה במגוון נושאים. לאור האפשרות לפנות למוקד המועצה גם באמצעות הוואטסאפ, התקבלו וטופלו בשנת 2019 22,244 פניות, עליה של 29.5% לעומת שנת 2018, אז התקבלו 16,173 פניות. מרבית הפניות הופנו לאגף הפיתוח (7,310 פניות). 3,604 פניות הופנו לאגף לביטחון, רישוי עסקים ותחבורה, 3,241 פניות הופנו למחלקה לקיימות ואיכות הסביבה, 2,108 פניות לאגף הגזברות, 2,180 פניות נפתחו למחלקה הווטרינרית, 1701 פניות נפתחו למחלקת התחבורה, כמעט 1000 פניות נפתחו לאגף מידע ותקשוב ומאות פניות הופנו לוועדה המקומית לתכנון ובניה, מינהל חינוך, חברה וקהילה ומזכירות המועצה. הנושאים בהם נרשמו מספר הפניות הגבוה ביותר הם גביה (8%), בעיות בהסעות (7.5%), כלבים משוטטים (5.2%), תיקון תאורת רחוב (4.9%), פינוי פסולת גושית (3.9%), פריצת ביוב (3.4%).

"מוקד המועצה הוא הלב של המועצה", מסר מנהל אגף שירות ואסטרטגיה סיון כהן-טופל, "הן מבחינת המקצועיות והשקיפות בה מתנהלות פניות התושבים והן מבחינת הנשמה שנותנים נציגי השירות עבור כל תושב ותושבת במועצה. בהתאם למדיניות שמתווה ראש המועצה, אנחנו מקדמים את התפיסה שבה לכל תושב ותושבת במועצה יש מקום שאליו הם יוכלו לפנות בכל שעה משעות היממה ולדעת שמרגע שנפתחה פניה יש מי שדואג לצרכיהם. יתרה מזאת, השנה שכללנו את האפשרויות של דרכי הפנייה למוקד המועצה וכל אחד יכול לבחור לעצמו את הדרך הנוחה עבורו, כולל הודעת ווטסאפ וצירוף תמונה".

 ראש המועצה ניב ויזל: "אנחנו משקיעים משאבים ומחשבה בחיזוק הקשר עם התושבים ועל מנת לתת להם את השירות הטוב ביותר. מוקד המועצה הוא המקום אליו כל תושב יכול לפנות בכל רגע ובדרך שהכי נוחה עבורו. העלייה המשמעותית בפניות למוקד המועצה מעידה על מעורבות התושבים והרצון שלהם לקחת אחריות על הסביבה בה הם חיים".

 

תגובות

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות