ראש העיר עליזה בלוך, לוגו רשת עתיד, בית הספר דביר צילומים גיל כהן מגן, גוגל מפות, באדיבות רשת עתיד
ראש העיר עליזה בלוך, לוגו רשת עתיד, בית הספר דביר (צילומים: גיל כהן מגן, גוגל מפות, באדיבות רשת עתיד)

ראש העיר בלוך: "רשת עתיד תוביל את ההתחדשות החינוכית בעיר"

עיריית בית שמש ורשת החינוך 'עתיד' החלו בהיערכות לשנת הלימודים הבאה, שבה תנהל הרשת את בתי הספר 'דביר' ו'שחר'

פורסם בתאריך: 23.6.20 07:12

שנת הלימודים עדיין לא הסתיימה סופית, אך באגף החינוך בעיריית בית שמש כבר החל בהכנות לקראת פתיחת שנת הלימודים תשפ"א, אשר במוקד שלה תעמוד החלפת הבעלות בבתי הספר 'התיכוניים דביר' (בנים) ו'שחר' (בנות).

כידוע, כפי שגם פורסם ב"כל העיר בית שמש", אחרי עשרות שנים החליטה עיריית בית שמש לצאת למכרז חדש לניהול שני בתי הספר אשר הופעלו על ידי רשת 'אמי"ת'. במכרז החדש זכתה רשת 'עתיד' והיא תפעיל בשנה הקרובה את שני הספר.


 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אנדרואיד

 הורידו את האפליקציה של "כל העיר בית שמש" – אייפון

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "כל העיר בית שמש אונליין2"

 "כל העיר בית שמש" בפייסבוק


גורמים עירוניים המעורים בהליך החלפת הניהול מוסרים כי "במוקד העשייה החינוכית לקראת שנת הלימודים הקרובה תעמוד החלפת הבעלות בבתי הספר "דביר ו"שחר" מרשת אמי"ת לרשת עתיד. הנהלת רשת עתיד יחד עם מנכ"ל העירייה, הגזבר ומנהל אגף החינוך נפגשו לפגישת התנעה לקראת כניסתה של רשת עתיד לניהול והפעלת בתי הספר בעיר. רשת עתיד מינתה מטעמה גורם מתכליל אחד אשר מנהל את תהליך קליטת המשימה באמצעות רשימות מסודרות בתחומי הפדגוגיה, תשתיות, לוגיסטיקה, משאבי אנוש ועוד".

אייל קרמר מנכ"ל רשת עתיד מוסיף: "מינוי מלווה פדגוגי צמוד לתהליך של קליטת בתי הספר יאפשר לנו לבצע בקרה על כלל המשימות וביצוען בהתאם ללו"ז שהוגדר, במטרה להתחיל את שנת הלימודים בצורה המיטבית ביותר לשביעות רצון הרשות, צוותי ההוראה וההנהלה בבתי הספר, ההורים ולמען עתיד בני הנוער".

מרשת עתיד נמסר כי "הרשת רואה חשיבות רבה בחיזוק תחושת השייכות של הצוותים, התלמידים, ההורים והקהילה לעשיה החינוכית בעיר. מתוך כך כבר נפגשו מנכ"ל הרשת, אייל קרמר יחד עם ראש העיר הגב' עליזה בלוך עם כלל צוותי ההוראה והמנהלה בתיכון וכן התקיימה פגישת עדכון נעימה עם הנהגת ההורים. כל המפגשים נעשו בנוכחות ראש מינהל פדגוגיה, ראש מינהל משאבי אנוש ברשת חינוך עתיד ובשיתוף מנהל החינוך העל יסודי בעיריה ומנהלי בתי הספר. חשיבות מפגשים אלו הינם בין הייתר לחזק אצל כלל צוותי החינוך והמנהלה את הביטחון כי רשת עתיד תשמור על זכויות העובדים במלואם".

ראש העיר בלוך: "אנו מקבלים בברכה את רשת 'עתיד' בעיר בית שמש. רשת 'עתיד' מובילה את ההתחדשות החינוכית בעיר. אין לנו ספק במחויבות של רשת עתיד לשליחות החינוכית שנטלה על עצמה. אני מבקשת לנצל את ההזדמנות להודות לרשת אמי"ת על עשרות שנות פעילות בעיר".


תגובות

אין תגובות

תגיות:

🔔

בית שמש

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות